ENcontrol
Úspory - Pohodlí - Bezpečnost

EnControl

Česky English

Centrální jednotky, modemy a příslušenství

Řídící počítače a UPS

Kód Popis Typické využití Fotografie Koncová cena
CJ-CMSW-LIN
Kompletní CJ s radiovým modemem, softwarovou službou a webovým serverem Tato centrální jednotka obsahuje pevnou paměť, operační systém Linux, aplikační software, webovou aplikaci a radiový modem. Je vhodná pro stálý provoz s připojením i bez připojení k lokální datové síti LAN.
Komunikace s jednotkou a ovládání aplikace je možná ze silného klienta v libovolném PC, z webového prohlížeče v libovolném zařízení nebo prostřednictvím SMS zpráv. Komunikace je realizována buď připojením jednotky k datové síti nebo přímým kabelovým propojením s jiným PC nebo prostřednictvím GSM modemu. Hlavní výhody této CJ jsou nízká vlastní spotřeba (cca 3W), zcela bezobslužný a spolehlivý provoz a vnitřní integrace s radiovým modemem.
9.900,- Kč
CJ-CMS-LIN
Kompletní CJ s radiovým modemem a softwarovou službou Tato centrální jednotka obsahuje pevnou paměť, operační systém Linux, aplikační software a radiový modem. Je vhodná pro stálý provoz s připojením i bez připojení k lokální datové síti LAN.
Komunikace s jednotkou a ovládání aplikace je možná ze silného klienta v libovolném PC nebo prostřednictvím SMS zpráv. Komunikace je realizována buď připojením jednotky k datové síti nebo přímým kabelovým propojením s jiným PC nebo prostřednictvím GSM modemu. Hlavní výhody této CJ jsou nízká vlastní spotřeba (cca 3W), zcela bezobslužný a spolehlivý provoz a vnitřní integrace s radiovým modemem.
8.850,- Kč
CJ-UPS-12V
Napájecí zdroj UPS 12V pro CJ Tento UPS zdroj dokáže centrální jednotku ENcontrol udržet v běhu až 90 minut bez externího napájení. Jeho nasazení je vhodné v provozech, kdy dochází častěji k výpadkům elektřiny. Centrální jednotky by se jako každý počítač měly standardně vypínat, protože při častém vypínání tzv. "natvrdo" se mohou poškodit.
UPS komunikuje s centrální jednotkou přes sériové rozhraní. V případě slabé baterie tak jednotka může vykonat určité akce, například se standardně sama vypnout a čekat na obnovení externího napájení.
1.250,- Kč
CJ-PC-AIO
Řídící počítač pro CJ v provedení All-In-One s dotykovou obrazovkou Je vhodný pro stálý provoz s připojením i bez připojení k internetu na místech, která jsou na očích. Je možné jej postavit, položit či namontovat na zeď. Má nízkou vlastní spotřebu a disponuje dotykovou obrazovkou. Může být ovládán přes svoji obrazovku prstem nebo externí bezdrátovou myší a klávesnicí.
Jednotku je vhodné doplnit o záložní zdroj napájení UPS.
Jednotka se dodává v bílé nebo černé barvě.
Obsahuje předinstalovaný a nastavený serverový i klientský software.
15.950,- Kč

Komunikační modemy

Kód Popis Typické využití Fotografie Koncová cena
CJ-MOD-USB
Modem pro komunikaci se satelity Komunikační modem slouží jako komunikační můstek mezi aplikací běžící v centrální jednotce a aktivními nebo pasivními satelity. Centrální jednotka vždy musí mít připojený tento modem.
Radiový modem při svém startu nebo ztrátě potomků v síti automaticky skenuje radiové okolí a vybírá frekvenční pásmo s nejmenším rušením.
Při přímém propojení s GSM modemem jej lze použít i bez centrální jednotky.
2.950,- Kč
CJ-REP-USB
Radiový opakovač Opakovač slouží jako můstek mezi radiovým modemem a satelity. Jako opakovač slouží automaticky i jakýkoliv jiný satelit, ovšem tento opakovač externí anténu a delší radiový dosah.
2.600,- Kč
CJ-GSM-USB
GSM brána pro komunikaci s mobilními telefony Komunikační GSM brána slouží jako komunikační můstek mezi aplikací běžící v centrální jednotce (nebo samostatným komunikačním modemem) a mobilními telefony uživatelů. Lze do něj vložit běžnou SIM kartu libovolného operátora v Evropě. 3.750,- Kč

Programová aplikace

Kód Popis Typické využití Fotografie Koncová cena
CJ-SWV-SC
Serverový a klientský software (silný klient) - omezená verze VIEW určená pouze pro prohlížení dat Tuto aplikaci je možné instalovat na PC s OS Windows XP a vyšší. Verze VIEW umožňuje pouze prohlížení dat a jejich vyhodnocování. Její nasazení je vhodné s jinou verzí aplikace nebo centrální jednotky, která data ukládá. Aplikaci je možné stáhnout zde (13 MB).
Návod k aplikaci v edici VIEW je možné stáhnout zde (1 MB).
ZDARMA
CJ-SWB-SC
Serverový a klientský software (silný klient) - omezená verze BASIC dodávaná na CD-ROM Centrální jednotky jsou dodávány s předinstalovaným a nastaveným software. Serverovou i klientskou část aplikace je však možné instalovat i na jiná PC než dodávaná. Pro zajištění provozu centrální jednotky na jiném PC než na dodávaných jednotkách je nezbytné dodržet určité standardy a kvalitu hostitelského hardware a operačního systému.Verze BASIC umožňuje ovládání spotřebičů, čidel, měření, definici plánů a reakcí na události. Dále obsahuje podporu GSM modemu a internetu a vyhodnocovací nástroje. 1.950,- Kč
CJ-SWF-SC
Serverový a klientský software (silný klient) - plná verze dodávaná na CD-ROM Centrální jednotky jsou dodávány s předinstalovaným a nastaveným software. Serverovou i klientskou část aplikace je však možné instalovat i na jiná PC než dodávaná. Pro zajištění provozu centrální jednotky na jiném PC než na dodávaných jednotkách je nezbytné dodržet určité standardy a kvalitu hostitelského hardware a operačního systému. Plná verze umožňuje navíc oproti verzi BASIC automatizovaně optimalizovat spotřebu, programovat makra kontrolovat kvalitu dodávky. 3.800,- Kč

Všechny ceny jsou koncové bez DPH. Neobsahují případnou odbornou montáž nebo další vyžádané služby.