Scroll to top
cs

Jednotky spotProcessor Unit

spotProcessor_03
spotProcessor Unit s WiFi a webovou aplikací

Tato jednotka je nejjednodušší s nejmenší vlastní spotřebou. Hodí tam, kde je pouze signál WiFi a kde externí moduly mohou být řízeny podle nepříliš komplikovaných pravidel. Je postavena na platformě Raspberry Pi a je vhodná pro stálý provoz s kvalitním WiFi pokrytím. Obsahuje veškerý SW a službu WRbridge.

3.400,- Kč

spotProcessor_02
spotProcessor Unit s WiFi/ethernet a web. aplikací

Tato jednotka má vyšší výkon a hodí se tam, kde je signál WiFi nebo drátové připojení. Externí moduly a připojená zařízení mohou být řízena i podle komplikovaných pravidel. Je postavena na platformě Raspberry Pi a je vhodná pro stálý provoz s připojením k lokální datové síti. Obsahuje veškerý SW a službu WRbridge.

3.900,- Kč

spotProcessor Unit s ethernet a webovou aplikací

Tato jednotka se hodí tam, kde je kabelové připojení k LAN síti. Externí moduly mohou být řízeny podle komplikovaných pravidel. Je postavena na platformě ALIX/APU a je vhodná pro stálý provoz s připojením k lokální datové síti LAN. Obsahuje veškerý SW a službu WRbridge. Hodí se do průmyslového prostředí.

3.900,- Kč

SD karta se software a webovou aplikací

Všechny prodávané jednotky obsahují potřebný software. Tato karta je pro ty, kteří mají vlastní minipočítač Raspberry s WiFi a 32-bitovým systémem. Karta se zasune do minipočítače, spustí se systém a ve webové aplikaci je nutné požádat o aktivaci služby. Bez aktivace jednotka běží v omezeném režimu.

2.500,- Kč

SD karta se software a webovou aplikací

Všechny prodávané jednotky obsahují potřebný software. Tato karta je pro ty, kteří mají vlastní minipočítač Raspberry s WiFi nebo ethernet a 64-bitovým systémem. Karta se zasune do minipočítače, spustí se systém a ve webové aplikaci je nutné požádat o aktivaci služby. Bez aktivace jednotka běží v omezeném režimu.

2.500,- Kč

USB reléový modul na DIN lištu s 8mi relé

Modul se používá jako rozšíření jednotek spotProcessor.
Je napájen externím DC napětím 12V. Max. jmenovité napětí je 250 V a max. jmenovitý proud 10A. Modul komunikuje s jednotkami spotProcessor přes port USB (protokoly MODBUS nebo AT příkazy).

Bistabilní relé mají 3 kontakty (O-B-C). Spotřebiče je vhodné připojovat přes stykače ovládané z modulu.

1.420,- Kč

USB_RS485
Převodník USB / RS485, čip CH341D

Modul je určen k obousměrnému převodu signálu z rozhraní RS-485 na USB. Rychlost: 75bps~6Mbps; Max. vzdálenost: 1200m (RS-485), 5m (USB), kompatibilita: USB 1.1, USB 2.0, nevyžaduje přídavné napájení.
Řídící čip: CH341D (pokročilejší než například CH340C)

210,- Kč

Máte zájem o naše služby?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.